21 czerwca 2018 07:38 | Aktualności

Gimnazjum w Brzyskach Laureatem III Edycji Konkursu Ekologicznego ,,Edukujemy - Pomagamy”

W czerwcu bieżącego roku na ręce pana dyrektora Tadeusza Maculaka nasza szkoła otrzymała dyplom i podziękowanie od Prezesa Zarządu Firmy Reba Organizacji Odzysku S.A za uzyskanie tytułu Laureata III Edycji Konkursu ,,Edukujemy - Pomagamy” w grupie ,, Konkurujemy” w kategorii szkoły ponadpodstawowe.

Przypomnijmy - nasi uczniowie zebrali i przekazali 120 kg baterii /2,26 kg na 1 ucznia/, co dało nam 16 miejsce w Polsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Konkurs zbiórki surowców wtórnych zorganizowała i nadzorowała pani mgr Alicja Bochnia - Tomasik. Jeszcze raz wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

63reba__dyplom.jpg