21 czerwca 2018 07:36 | Aktualności

Nasi uczniowie laureatami i finalistami powiatowych konkursów: geograficznego i ekologicznego

W dniu 5 czerwca 2008 r. w Jaśle odbyło się podsumowanie tegorocznych konkursów, organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle (Gimnazjum nr 1 w Jaśle). Były to następujące  konkursy: XIX Powiatowy Konkurs Ekologiczny, XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny, Powiatowy Konkurs Tłumaczenia Poezji Niemieckojęzycznej, XII Powiatowy Konkurs Geograficzny, XVII Powiatowy Konkurs Ortograficzny.

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w XIX Powiatowy Konkursie Ekologicznym oraz XII Powiatowym Konkursie Geograficznym.

Uczennica klasy II, Marlena Nocek, uzyskała tytuł laureata, zajmując II miejsce, natomiast Paulina Niezgoda uczennica klasy III i Julia Nowak uczennica klasy II otrzymały wyróżnienie w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym.

Nasi uczniowie odnieśli również sukces w XII Powiatowym Konkursie Geograficznym ,,Odkryj Europę”. Paulina Niezgoda uczennica klasy III znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów, zajmując ex aequo III miejsce. Tytuł finalisty uzyskał: Jakub Madejczyk z kl.II zajmując ex aequo IV miejsce i Marlena Nocek,  zajmując ex aequo V miejsce.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy atrakcyjne nagrody książkowe a laureaci konkursu ekologicznego power banki. Konkursy te decyzją Podkarpackiego Kuratora Oświaty mogą być wpisane na świadectwie a nagrodzeni uczniowie uzyskują dodatkowe preferencyjne punkty przydatne w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.