18 czerwca 2018 13:38 | Aktualności

Gminny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gram Fair Play”

W dniu 29 maja  2018 r. odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gram Fair Play” dla uczniów urodzonych w roku 2002 i młodszych. Celem turnieju było promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, popularyzowanie piłki nożnej w poszanowaniu i przestrzeganiu zasad fair play oraz integracja społeczności szkolnej. Organizatorką turnieju była pani Barbara Doktór we współpracy z sędzią, panem  Wojciechem Kolbuszem. W turnieju wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Błażkowej, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Wróblowej, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzyskach, Publicznego Gimnazjum w Brzyskach. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary, a wybrani zawodnicy statuetki.

Drużyna chłopców z Publicznego Gimnazjum w Brzyskach  zajęła   I miejsce /Norbert Czajka, Łukasz Filus, Krystian  Kobak, Jakub Machowski,  Michał Sambora Maciej Palar, Krzysztof Rakoczy,  Marcin Krajewski/.

Drużyna dziewcząt - III miejsce /Aleksandra Czajka, Julia Gorczyca, Klaudia Grzyb, Marlena Nocek, Monika Rak, Gabriela Żygłowicz, Justyna Niezgoda /

Statuetkę Króla Strzelców otrzymał nasz uczeń, Marcin Krajewski, a Królową została nasza uczennica, Marlena Nocek.

Statuetkę Najlepszego Zawodnika  otrzymał uczeń z Wróblowej Dominik Rosół, natomiast  Najlepszą  Zawodniczką została uczennica z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzyskach, Eliza Wojdyła.

Statuetki Najlepszego Bramkarza i Najlepszej Bramkarki  powędrowały w ręce uczniów    z Błażkowej,  Maksymiliana Wróbla i Dżesiki Betlej.

Wyniki turnieju:

Kategoria dziewcząt

• I miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej
  • II miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach
  • III miejsce – Publiczne Gimnazjum w Brzyskach
  • IV miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny we Wróblowej

Kategoria chłopców

• I miejsce - Publiczne Gimnazjum w Brzyskach
  • II miejsce –– Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej
  • III miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny we Wróblowej
  • IV miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Doktór