18 czerwca 2018 13:04 | Aktualności

Wycieczka do Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze

W dniu 11 czerwca 2018 roku gimnazjaliści pod opieką pani Barbary Doktór, p. Agnieszki Pai oraz p. Magdaleny Maculak spędzili dzień pełen wrażeń w Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu w największym Parku Rozrywki w Polsce, oferującym kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów. Przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją
i scenografią, i podzielone są na 4 strefy:

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min.140 cm.

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.

Water Park - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.

Dodatkowo można skorzystać z 20 gier i zabaw interaktywnych, są 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki - kilka dedykowanych sklepów.

Gimnazjaliści mieli zatem możliwość wspólnego spędzenia czasu w sposób przyjemny, zabawny, ciekawy, niesamowicie intrygujący, a niekiedy ekstremalny. Sprzyjała nam piękna, słoneczna pogoda. Wszystkim uczniom towarzyszyły niesamowite emocje, a teraz pozostaną niezapomniane wspomnienia.

Magdalena Maculak

Wycieczka do Parku Rozrywki w Zatorze - 11 czerwca 2018 r.