06 czerwca 2018 11:24 | Aktualności

Sukces Emilki w XV edycji Konkursu Międzywojewódzkiego

29 maja 2018 roku uczennica naszej szkoły – Emilia Wojdyła z klasy III zajęła II miejsce w XV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu „Życie i działalność Ignacego Łukaszewicza”, w kategorii plastycznej. Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, a jego współorganizatorem Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat życia, pracy i osiągnięć Ignacego Łukaszewicza oraz uświadomienie uczestnikom roli, jaką odegrał Ignacy Łukasiewicz w dziejach naszego regionu i historii Polski.

Uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom i dwie książki. Zajęte miejsce  gwarantuje jej także dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

Maria Zima

17emilia_wojdyla__ii_miejsce.jpg