Aktualności

25 maja 2018 07:10 | Aktualności

Sukces Marleny, Pauliny i Julii w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym ,,Czyste Środowisko - Czyste Wody a selektywna zbiórka odpadów”

W dniu 7 maja 2018 r.uczennice: Paulina Niezgoda i Aleksandra Rak z kl. III oraz Marlena Nocek i Julia Nowak z kl. II wzięły udział w XIX Powiatowym Konkursie Ekologicznym ,,Czyste Środowisko - Czyste Wody a selektywna zbiórka odpadów” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle. W konkursie tym  wzięło udział 40 uczniów z 9 gimnazjów z terenu powiatu jasielskiego: Gimnazjum w Brzyskach, Gimnazjum w Osobnicy, Gimnazjum w Kołaczycach, Gimnazjum w Osieku Jasielskim, Gimnazjum w Trzcinicy, ZSM nr 3 Gimnazjum nr 2 w Jaśle,  Gimnazjum nr 4 w Jaśle, Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

    Konkurs był jednoetapowy. Uczniowie  indywidualnie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań zamkniętych i dwóch pytań otwartych dotyczących działań zmierzających do ochrony wody oraz rozpoznawali symbole ekologiczne.

    W konkursie tym  Marlena Nocek uzyskała tytuł laureata, zajmując II miejsce, natomiast Paulina Niezgoda i Julia Nowak otrzymały wyróżnienie. Rozdanie nagród i wręczenie dyplomów nastąpi na uroczystym podsumowaniu konkursów w czerwcu w Gimnazjum nr 1w Jaśle. Bardzo cieszy nas sukces naszych uczennic, którym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych w następnych konkursach.

    Konkurs ten decyzją Podkarpackiego Kuratora Oświaty może być wpisany na świadectwie a  nagrodzeni uczniowie uzyskują dodatkowe preferencyjne punkty przydatne w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

 

                                                                           Alicja Bochnia - Tomasik

 

 

http://www.gim1jaslo.edu.pl/konkursy-gimnazjum-nr-1/43-wyniki-konkursow-powiatowych/1093-2018-05-17-07-29-46.html


marlena_nocek__ii_miejsce_w_powiatowym_konkursie_ekologicznym.jpg


julia_nowak__vi_miejsce_w_powiatowym_konkursie_ekologicznym.jpg


paulina_niezgoda__vi_miejsce_w_powiatowym_konkursie_ekologicznym.jpg


alicja_bochniatomasik_powiatowy_konkurs_ekologiczny.jpg

Przeczytano: 128 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: