Publiczne Gimnazjum w Brzyskach - Klasa 3

Wychowawca

Urszula Szczyrba

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 30 Alicja Bochnia - Tomasik
08:55 - 09:40 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
09:50 - 10:35 język polski 19 Tadeusz Maculak
10:45 - 11:30 historia 19 Tadeusz Maculak
11:50 - 12:35 język angielski Grupa 1 32 Marta Szutkowska
wychowanie fizyczne Grupa 2 SG Barbara Doktór
12:45 - 13:30 zajęcia artystyczne Grupa 1 19 Tadeusz Maculak
wychowanie fizyczne Grupa 2 SG Barbara Doktór
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne Grupa 1 10 Barbara Doktór

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 19 Tadeusz Maculak
08:55 - 09:40 język polski 19 Tadeusz Maculak
09:50 - 10:35 religia 31 ks. Waldemar Krzeszowski
10:45 - 11:30 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
11:50 - 12:35 język angielski Grupa 1 32 Marta Szutkowska
język niemiecki Grupa 2 31 Agnieszka Paja
12:45 - 13:30 język niemiecki Grupa 1 31 Agnieszka Paja
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
13:40 - 14:25 godzina z wychowawcą 31 Maria Zima

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 31 Edyta Żyguła - Matysik
08:55 - 09:40 chemia 31 Edyta Żyguła - Matysik
09:50 - 10:35 język polski 19 Tadeusz Maculak
10:45 - 11:30 historia 19 Tadeusz Maculak
11:35 - 12:20 godzina z wychowawcą 31 Edyta Żyguła - Matysik
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne Grupa 1 SG Barbara Doktór
zajęcia artystyczne Grupa 2 19 Tadeusz Maculak
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne Grupa 1 SG Barbara Doktór
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne Grupa 2 10 Barbara Doktór

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 19 Tadeusz Maculak
08:55 - 09:40 religia 30 ks. Waldemar Krzeszowski
09:50 - 10:35 zajęcia techniczne 31 Iwona Mikoś
10:45 - 11:30 edukacja dla bezpieczeństwa 31 Iwona Mikoś
11:50 - 12:35 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
12:45 - 13:30 plastyka 31 Maria Zima

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
08:55 - 09:40 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Grupa 1 10 Barbara Doktór
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
10:45 - 11:30 język angielski Grupa 1 31 Marta Szutkowska
wychowanie fizyczne Grupa 2 10 Barbara Doktór
11:50 - 12:35 biologia 30 Alicja Bochnia - Tomasik
12:45 - 13:30 wiedza o społeczeństwie 30 Alicja Bochnia - Tomasik
13:40 - 14:25 wychowanie do życia w rodzinie 30 Alicja Bochnia - Tomasik