Publiczne Gimnazjum w Brzyskach - Klasa 2

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 31 Edyta Żyguła - Matysik
08:50 - 09:35 fizyka 31 Edyta Żyguła - Matysik
09:40 - 10:25 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
10:30 - 11:15 historia 19 Tadeusz Maculak
11:35 - 12:20 język polski 19 Tadeusz Maculak
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne Grupa 1 10 Barbara Doktór
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne Grupa 1 SG Barbara Doktór

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 19 Tadeusz Maculak
08:50 - 09:35 język polski 19 Tadeusz Maculak
09:40 - 10:25 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
10:30 - 11:15 biologia 30 Alicja Bochnia - Tomasik
11:35 - 12:20 język niemiecki Grupa 1 31 Agnieszka Paja
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
12:40 - 13:25 język angielski Grupa 1 32 Marta Szutkowska
język niemiecki Grupa 2 31 Agnieszka Paja
13:30 - 14:15 zajęcia techniczne 31 Agnieszka Paja

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 31 Edyta Żyguła - Matysik
08:50 - 09:35 język polski 19 Tadeusz Maculak
09:40 - 10:25 historia 19 Tadeusz Maculak
10:30 - 11:15 religia 32 ks. Waldemar Krzeszowski
11:35 - 12:20 język niemiecki Grupa 1 32 Agnieszka Paja
wychowanie fizyczne Grupa 2 10 Barbara Doktór
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne Grupa 1 SG Barbara Doktór
język niemiecki Grupa 2 32 Agnieszka Paja
13:30 - 14:15 geografia 30 Alicja Bochnia - Tomasik
14:20 - 15:05 wiedza o społeczeństwie 30 Alicja Bochnia - Tomasik

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia artystyczne Grupa 1 20 Urszula Szczyrba
08:50 - 09:35 język polski 19 Tadeusz Maculak
09:40 - 10:25 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
10:30 - 11:15 informatyka Grupa 1 41 Iwona Mikoś
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
11:35 - 12:20 język angielski Grupa 1 32 Marta Szutkowska
informatyka Grupa 2 41 Iwona Mikoś
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne Grupa 2 SG Barbara Doktór
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne Grupa 2 SG Barbara Doktór

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia artystyczne Grupa 2 20 Urszula Szczyrba
08:50 - 09:35 godzina z wychowawcą 20 Urszula Szczyrba
09:40 - 10:25 biologia 30 Alicja Bochnia - Tomasik
10:30 - 11:15 religia 32 ks. Waldemar Krzeszowski
11:35 - 12:20 matematyka 37 Elżbieta Dziedzic
12:40 - 13:25 język angielski Grupa 1 32 Marta Szutkowska
wychowanie fizyczne Grupa 2 SG Barbara Doktór
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne Grupa 1 SG Barbara Doktór
język angielski Grupa 2 32 Marta Szutkowska
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie 30 Alicja Bochnia - Tomasik